Bonus bukmacherski to pieniądze, które otrzymuje się od bukmachera właściwie za darmo. W większości przypadków nie oznacza to jednak, że można je od razu wypłacić. Takie działanie nie miałoby sensu ze strony jakiejkolwiek firmy. Istnieje jednak sposób na to, aby spieniężyć bonus bukmacherski. Doradzamy, co można zrobić w tej sprawie i jak działają powitalne bonusy bukmacherskie.

Czym są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie to powszechny sposób zachęcania graczy do tego, aby skorzystali z usług danej firmy bukmacherskiej. Początkujący gracze często dziwią się, dlaczego nie mogą po prostu założyć konta w danej firmie i od razu wypłacić przyznanego im bonusu? Takie zachowanie ze strony bukmachera jest całkowicie legalne (o ile opisano cały mechanizm w regulaminie). I trudno się temu dziwić – bukmacher nie jest instytucją charytatywną ani pożytku publicznego.
Bonusy bukmacherskie powinny więc być traktowane jako dość stały element marketingu, występujący na polskiej, jak i zagranicznej scenie bukmacherskiej. Nie oznacza to jednak, że typer nie może zarobić na bonusach. Wręcz przeciwnie. To, co trzeba zrobić, to odpowiednią liczbę razy obrócić pieniędzmi danymi jako bonus. Wówczas bonus powitalny nie tylko przyniesie realne wygrane, ale także – wraz z nimi lub bez – będzie mógł być wypłacony!

Jak wypłacić pieniądze z bonusu bukmacherskiego?

Możliwość otrzymania kapitału z bonusu zaistnienie po spełnieniu warunków opisywanych w regulaminie bukmachera. Najczęściej w dokumencie tym można przeczytać o wymogu wykonania określonej liczby obrotów kwotą bonusu. Rzadko kiedy raz stawiając zakład, będzie można wypłacić pieniądze z bonusu. Powszechną praktyką będzie wymóg dwóch, trzech lub czterech zakładów.

Gra pieniędzmi z bonusu bukmachera – bezpieczne obstawianie?

Niewątpliwą zaletą wykorzystania bonusu bukmacherskiego jest bezpieczeństwo. Pożyczone wirtualne środki można wykorzystać bez obawy, że straci się prawdziwe pieniądze. Wielu sprawdzonych, profesjonalnych bukmacherów w Polsce tak właśnie działa.
Czasem jednak warunki dotyczące obracania bonusem bukmacherskim są inne. Aby zagrać i móc prawdziwie wygrać, konieczne jest wpłacenie kapitału. Taki kij ma dwa końce. Wygrywając, zazwyczaj można będzie wypłacić wszystkie pieniądze. Przegrywając, przegra się własne środki zainwestowane w zakład.

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Odpowiedzieć na to pytanie musi być jednoznaczna – zdecydowanie warto! Jedyne co, to nie należy uznawać tego za największą „kartę przetargową”. Przy wyborze bukmachera warto zwrócić uwagę na pozostałe czynniki takie, jak wysokości kursów czy szerokość oferty pod względem dostępnych dyscyplin sportowych. Ostatecznie korzystanie z bonusu powitalnego jest jak najbardziej praktyczne i pozytywne, jednak na pewno nie jest to metoda dla kogoś, kto chciałby bez wykonywania jakiejkolwiek czynności zebrać „darmowe” pieniądze. Takich ofert na rynku po prostu nie ma.